Virtuves

Kvalitatīvas virtuves mēbeles pārvērš virtuvi par komforta zonu, kur ir gan viegli strādāt, gan patīkami uzturēties. Virtuves labiekārtošana vienmēr ir izaicinājums, jo vienā telpā jāiekļauj gan mēbeles, gan sadzīves tehnika, turklāt visas virtuves sastāvdaļas jāizvieto ergonomiski. Mēs palīdzam iekārtot mazas un lielas virtuves ar augstas kvalitātes virtuves mēbelēm pēc individuāla pasūtījuma.

Lukss virtuves

Budžeta virtuves

Dizains

Profesionāli īstenojam mūsdienīgus interjera risinājumus, izgatavojot individuāla dizaina Latvijā ražotas virtuves mēbeles, kas lieliski iederēsies arī nestandarta telpās. Virtuves mēbeļu izstrādes procesā tiks radīts ekskluzīvs projekts, kas pilnībā atbildīs Jūsu prasībām, vēlmēm un redzējumam par iecerēto virtuves veidolu. Individuāla dizaina virtuve nodrošinās iespēju racionāli izmantot visu telpas platību. Izgatavojam jebkura izmēra un formas nestandarta virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, rūpīgi izstrādājot individuālu dizainu tieši Jums!

Materiāli

Augstvērtīgas kvalitātes un daudzveidīga dizaina mēbeļu materiāli ir viens no nozīmīgākajiem aspektiem, kas nodrošina ne vien ilglaicīgu virtuves mēbeļu kalpošanas laiku, bet arī individuāla un neatkārtojama interjera izveidi. Mūsu piedāvājumā ietilpst labāko Eiropas ražotāju produkcija, ko raksturo izmantoto materiālu kvalitāte un funkcionalitāte. Dažāda stila, krāsu un vizuālā veidola mēbeļu materiāli ļaus radīt Jūsu gaumei atbilstošu virtuvi.

Furnitūra

Virtuves mēbeļu praktiska izmantošana ir galvenais kritērijs, veidojot jebkura dizaina virtuves. Viens no svarīgākajiem elementiem ir virtuves furnitūra, kas ikdienā nodrošina optimāli ērtu darbu Jūsu virtuvē. Atkarībā no funkcijas virtuves furnitūra tiek iedalīta tehniskajā un dekoratīvajā furnitūrā. Tehniskā furnitūra ietver no ārpuses neredzamus mehānismus, kuru prioritārā nozīme ir funkcionalitātei, savukārt dekoratīvā furnitūra pilda estētisku funkciju, radot iecerēto virtuves vizuālo veidolu. Piedāvājam plašu tehniskās un dekoratīvās furnitūras klāstu, ko iespējams pielāgot daudzveidīga dizaina un funkcionalitātes risinājumiem.

 
Scroll to Top