Produkcija

Produkcija JA Mēbeles

Piedāvājam dažāda veida produkcija: sākot no dīvāniem līdz pat gultām un krēsliem.

Bellus dīvāns Crosetto

Bellus dīvāni

Dīvāni

Stūra dīvāni

Gultas

Atpūtas krēsli

Izvelkami krēsli

Virtuves dīvāni

Bāra dīvāni

Produkcija JA Mēbeles

Produkcija mēbeļu veikalā JA MĒBELES Jelgavā, Garozas ielā 15A ir veidota tā, lai Jūs varētu iegādāties kvalitatīvas un ilgi kalpojošas mēbeles. 

Mēbeļu izvēle ir ne tikai patīkams process, bet arī laika ietilpīgs darbs, lai izvēlētos pašu labāko par ieplānoto budžetu. Uzziniet pēc iespējas vairāk no pārdevēja par Jūsu mēbeles sastāvu, jo tas ir galvenais iemesls produktu cenu atškiribām tirgū.  

Pirms iegādājaties mēbeli, izmēriet telpā paredzeto vietu, ko tai atvēlēsiet. Pārdomājiet, vai mēbele atradīsies pie sienas, telpas vidū, pie galda, pie loga, pie elektriskām ierīcēm. Padomājiet arī par mēbeles augstumu, lai telpā esošās mēbeles ir ērtas lietošanai, lai brīvi piekļustiet slēdžiem, rozetēm, logiem, radiatoriem. 

Izvērtējiet, cik daudz cilvēki un, vai mājas mīluļi lietos izvēlēto mēbeli, lai iegādātos  ne tikai skaistu un funkcionālu mēbeli, bet arī viegli kopjamu un ilgi kalpojošu.

Mūsu mēbeļu veikalā mēs ar lepnumu piedāvājam augstākās kvalitātes Latvijā ražotas mēbeles, kas noteikti pārsniegs Jūsu cerības gan izturības, gan stila ziņā. Mūsu ekspertu komanda ir zinoša par visiem mūsu mēbelēs izmantotajiem materiāliem, nodrošinot, ka Jūs saņemat vislabāko iespējamo produktu, kas kalpos gadiem ilgi.

Mēs, JA Mēbeles, izmantojam individuālu pieeju katram mūsu klientam, pārliecinoties, ka Jūsu vajadzības tiek apmierinātas un  cerības sasniegtas. Mūsu sirsnīgais serviss ir tas, kas mūs atšķir no pārējiem – mēs patiesi rūpējamies par saviem klientiem un viņu apmierinātību ar mūsu produktiem, un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Jūs esat apmierināts ar savu pirkumu.

Sākot ar mūsu mēbeļu kvalitāti un beidzot ar mūsu sniegto personalizēto pakalpojumu, mūsu mēbeļu veikals ir patiesi īpašs, un mēs ar prieku gaidām, lai parādītu Jums, kāpēc.

Seko jaunumiem 

JA MĒBELES FACEBOOK LAPĀ

Scroll to Top