Nomaksa

Apmaksā pirkumu pa daļām

Neatliec pirkumu, saņem preces nomaksā uzreiz un maksā pa daļām vēlāk! Sadarbībā ar Inbank piedāvājam lielisku iespēju pārvērst lielus, vienreizējus tēriņus par maziem ikmēneša izdevumiem.

Nosacījumi

Nomaksa

  • Nomaksas termiņš 3-72 mēneši
  • Summa no 75 līdz 10 000 €
  • Pirmstermiņa atmaksa pilnā apmērā tiek veikta bez maksas
  • Veic pirmo iemaksu, ja tas būs nepieciešams
  • Klients nav jaunāks par 18 gadiem
  • Ikmēneša ienākumi ir vismaz 350 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Pozitīva kredītvēsture
  • Nomaksas summa tiek noteikta atbilstoši aizņēmēja ienākumiem un esošo saistību apmēram
  • Pirkumiem virs 1400 EUR – obligāta pirmā iemaksa ir 10%

Mēs priecāsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, kas saistīti ar nomaksu! SIA “Inbank Latvia”, Reģ. Nr. 40103821436, +371 66 939 000, info@inbank.lv, inbank.lv

Nomaksa

Nomaksa ir iespēja iegādaties izvēlēto mēbeli, maksājot pirkuma summu pa daļām sadarbībā ar mūsu partneri INBANK. Jūsu ērtībai ir ievietots kalkulators, lai Jus variet izvēlēties sev izdevīgako atmaksas termiņu un ikmēneša summu.

Nomaksa ir iespēja saņemt preci uzreiz, izmaksāt pa daļam.

Mēbeļu izvēle ir ne tikai patīkams process, bet arī laika ietilpīgs darbs, lai izvēlētos pašu labāko par ieplānoto budžetu. Uzziniet pēc iespējas vairāk no pārdevēja par Jūsu mēbeles sastāvu, jo tas ir galvenais iemesls produktu cenu atškiribām tirgū.  

Pirms iegādājaties mēbeli, izmēriet telpā paredzeto vietu, ko tai atvēlēsiet. Pārdomājiet, vai mēbele atradīsies pie sienas, telpas vidū, pie galda, pie loga, pie elektriskām ierīcēm. Padomājiet arī par mēbeles augstumu, lai telpā esošās mēbeles ir ērtas lietošanai, lai brīvi piekļustiet slēdžiem, rozetēm, logiem, radiatoriem. 

Mūsu mēbeļu veikalā mēs ar lepnumu piedāvājam augstākās kvalitātes Latvijā ražotas mēbeles, kas noteikti pārsniegs Jūsu cerības gan izturības, gan stila ziņā balstoties ražotāja APLUSS Mēbeles vairāk kā 21 gada pieredzē. Mūsu ekspertu komanda ir zinoša par visiem mūsu mēbelēs izmantotajiem materiāliem, nodrošinot, ka Jūs saņemat vislabāko iespējamo produktu, kas kalpos gadiem ilgi.

Mēs, JA Mēbeles, izmantojam individuālu pieeju katram mūsu klientam, pārliecinoties, ka Jūsu vajadzības tiek apmierinātas un  cerības sasniegtas. Mūsu sirsnīgais serviss ir tas, kas mūs atšķir no pārējiem – mēs patiesi rūpējamies par saviem klientiem un viņu apmierinātību ar mūsu produktiem, un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Jūs esat apmierināts ar savu pirkumu.

Sākot ar mūsu mēbeļu kvalitāti un beidzot ar mūsu sniegto personalizēto pakalpojumu, mūsu mēbeļu veikals ir patiesi īpašs, un mēs ar prieku gaidām, lai parādītu Jums, kāpēc.

Seko jaunumiem 

JA MĒBELES FACEBOOK LAPĀ

Scroll to Top