Kontakti

Darba laiks:

Pirmdienas: —

Otrdienas: 10:00-19:00

Trešdienas: 10:00-19:00

Ceturdienas: 10:00-19:00

Piektdienas: 10:00-19:00

Sestdienas: 10:00-17:00

Svētdienas: 10:00-17:00 atvērts katra mēneša otrā svētdienā

  Kontakti sadaļā atradīsiet informāciju, kā pie mums nokļūt, kā ar mums sazināties. Laipni atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!

  Mēbeļu izvēle ir ne tikai patīkams process, bet arī laika ietilpīgs darbs, lai izvēlētos pašu labāko par ieplānoto budžetu. Uzziniet pēc iespējas vairāk no pārdevēja par Jūsu mēbeles sastāvu, jo tas ir galvenais iemesls produktu cenu atškiribām tirgū.  

  Pirms iegādājaties mēbeli, izmēriet telpā paredzeto vietu, ko tai atvēlēsiet. Pārdomājiet, vai mēbele atradīsies pie sienas, telpas vidū, pie galda, pie loga, pie elektriskām ierīcēm. Padomājiet arī par mēbeles augstumu, lai telpā esošās mēbeles ir ērtas lietošanai, lai brīvi piekļustiet slēdžiem, rozetēm, logiem, radiatoriem. 

  Mūsu mēbeļu veikalā mēs ar lepnumu piedāvājam augstākās kvalitātes Latvijā ražotas mēbeles, kas noteikti pārsniegs Jūsu cerības gan izturības, gan stila ziņā. Mūsu ekspertu komanda ir zinoša par visiem mūsu mēbelēs izmantotajiem materiāliem, nodrošinot, ka Jūs saņemat vislabāko iespējamo produktu, kas kalpos gadiem ilgi.

  Mēs, JA Mēbeles, izmantojam individuālu pieeju katram mūsu klientam, pārliecinoties, ka Jūsu vajadzības tiek apmierinātas un  cerības sasniegtas. Mūsu sirsnīgais serviss ir tas, kas mūs atšķir no pārējiem – mēs patiesi rūpējamies par saviem klientiem un viņu apmierinātību ar mūsu produktiem, un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Jūs esat apmierināts ar savu pirkumu.

  Sākot ar mūsu mēbeļu kvalitāti un beidzot ar mūsu sniegto personalizēto pakalpojumu, mūsu mēbeļu veikals ir patiesi īpašs, un mēs ar prieku gaidām, lai parādītu Jums, kāpēc.

  Seko jaunumiem 

  JA MĒBELES FACEBOOK LAPĀ

  Scroll to Top