Modulējams dīvāns Carisma ar Cloud System tehnoloģiju. Īpaši ērts dīvāns sēdēšanai. Mēbeļu veikals Jelgavā JA Mēbeles.

Ražots Igaunijā

Modulējams dīvāns Carisma

Modulējams dīvāns Carisma. Dīvāna komfortam tiek izmantota inovatīva atsperu sistēma- Cloud system. Kas ir mākoņu sistēma? Atsevišķas atsperes, kas ražotas no augstas stiepes tērauda, tiek iesaiņotas savā auduma kabatā (līdz ar to nosaukums "Pocket Springs"). Atšķirībā no citām atsperu sistēmām tās nedarbojas kopā kā viena vienība – auduma kabatas, ko izmanto katras atsperes nosegšanai, ļauj tām patstāvīgi slīdēt uz augšu un uz leju un sniedz pareizo atbalstu tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Tā kā kabatas atsperes var brīvi pārvietoties un strādāt pašas, smagākam cilvēkam nevajadzētu ietekmēt cilvēku sēdēšanu blakus. Dīvāns, izmantojot Cloud System, ilgs ilgāk nekā dīvāns ar regulāriem putu sēdekļiem. Mākoņu sistēmassēdekļiem būs labāka elastība, un kabatas atsperes ne tikai nodrošinās labāku komfortu, bet arī labāku izturību ilgākā laika posmā. Izmantojot Cloud System, jūs saņemat pastāvīgu atbalstu visā dīvāna dzīves laikā. Dīvāns, izmantojot Cloud System, saglabās savu formu – kabatas atsperes palīdzēs saglabāt jūsu dīvāna izskatu lielisku. Katru reizi, kad jūs pieceļaties no kabatiņu atsperu dīvāna, visas atsperes paplašinās. SĒDEKLIS/GUĻVIETA Mākoņu sistēma: Pocket atsperes + HR Foam 35 kg pārklāts ar atmiņas putām un 200 g šķiedras. Fiksēti sēdekļu spilveni un brīvi stāvoši muguras spilveni. ATZVELTNE Silikonizēta poliestera šķiedra. ROKU BALSTS Putas 25-30 kg. RĀMIS Saplāksnis + koks. Zigzagveida atsperes. KĀJU OPCIJAS Standarta: koka, LEG 54 6 krāsu iespējas: melns / tumši brūns / valrieksts / ozols / dižskābardis / balts Pēc izvēles: koka vai metāla, LEG 32 metāla krāsu izvēle: nerūsējošais tērauds. PIEEJAMS AUDUMOS UN ĀDĀ.

Dīvāns Carisma

Iespējams arī stūra dīvāna versijās. Dīvānu iespējams arī papildināt ar dažādiem moduļiem, izveidojot sev vēlamo izmēru.

TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA PDF

Modulējams dīvāns Carisma ar Cloud System tehnoloģiju Īpaši ērts dīvāns sēdēšanai. dīvāna kāju izvēle.Mēbeļu veikals Jelgavā JA Mēbeles.

Dīvāna Carisma kāju izvēle.

Standarta izmēri:

Modelis 3 DIV: 102 x 298x 158 cm, cena no Eur 1438.00

Modelis OPEN END : 253 x 292 x 102 cm, cena no Eur 1506.00

Pufs Carisma: 90 x 90 cm. Augstums 38 cm.  Cena no Eur 344.00

Scroll to Top